Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wośp, ustronieMróz na szczęście nie odstraszył mieszkańców Ustronia, którzy tłumnie zgromadzili się pod Domem Kultury i wzięli udział w niedzielnej Orkiestrze.


Zarówno licytacja jak i część rozrywkowa cieszyły się sporym zainteresowaniem dzieci i dorosłych chętnych nieść pomoc innym. W akcję zbierania datków jak zwykle włączyli się strażacy z OSP. W przygotowaniu wzięły udział przedstawicielki środowiska artystycznego, członkowie rady gminy, pracownicy urzędu gminy, a także członkowie stowarzyszenia Pomorze i lokalni przedsiębiorcy oraz osoby prywatne. Występy zespołów z sołectw w Kukinii i Rusowie oraz z Goleniowa spotkały się z dużym zainteresowaniem publiczności. Podobnie jak efektowny pokaz sztucznych ogni. Łączna kwota, jaką udało się zebrać w Ustroniu Morskim, wyniosła 22 219,88 PLN.

MG

informacje kołobrzeg, wośp, ustronie

informacje kołobrzeg, wośp, ustronie

informacje kołobrzeg, wośp, ustronie

informacje kołobrzeg, wośp, ustronie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama