Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kominek, pożarO dużym szczęściu mogą mówić właściciele domku jednorodzinnego w Ustroniu. Zapaliła się tam instalacja kominka. Pożar ugasili dopiero strażacy.


Sprawna instalacja alarmowa z czujnikami dymu i szybka reakcja straży pożarnej pozwoliły uniknąć tragedii w Ustroniu Morskim. W jednym z nowo wybudowanych domów doszło do pożaru od kominka. Kilka dni wcześniej doszło do zalania tego samego pomieszczenia i zniszczenia paneli podłogowych, które właściciele musieli usunąć z podłogi. Może dzięki temu, ogień nie rozprzestrzenił się po całym budynku. Do akcji przyjechały dwie załogi OSP z Ustronia Morskiego i jeden wóz strażacki z Kołobrzegu. Cała okolica była mocno zadymiona.

MG

 

informacje kołobrzeg, kominek, pożar

informacje kołobrzeg, kominek, pożar

informacje kołobrzeg, kominek, pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama