Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, asfaltNie minęły 2 tygodnie, a transport z firmy produkującej beton w Ustroniu po raz kolejny zakończył się zgubieniem ładunku. Interweniowali strażacy.


O tym zdarzeniu pisaliśmy 2 tygodnie temu (dowiedz się więcej: przeczytaj). Dziś była powtórka. Od godziny 18 zablokowany był krótki odcinek drogi krajowej numer 11, pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Kolejową, Rolną oraz ok. 200-metrowy odcinek drogi w kierunku Kukinii. Powodem był świeży beton zalegający na jezdni, zgubiony przez jedną z betoniarek jadących z wytwórni betonu w Ustroniu Morskim. Pracownicy betoniarni wraz ze strażakami z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego czyścili jezdnię w pośpiechu, gdyż beton musiał zostać usunięty zanim zastygnął. Kolejny raz w ciągu ostatnich dni, z tego samego powodu, kierowcy zmuszeni byli korzystać z objazdu.

MG

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, asfalt

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, asfalt

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, asfalt

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama