Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dachowanie, gwizdOkoło godziny 14 na drodze krajowej nr 11 na wysokości Gwizdu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kobieta kierująca samochodem daewoo wpadła w poślizg.


Samochód wypadł z drogi i dachował. Rozpędzone auto zatrzymało się pomiędzy drzewami w odległości kilku metrów od jezdni. Na szczęście kolizja skończyła się dla kierującej bez większych obrażeń. Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia, a także strażacy z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego, bowiem pojazd miał uszkodzoną instalację gazową. Ze względu na zablokowana drogę, kierowcy korzystali z objazdu przez Łopienicę i Ustronie Morskie.

MG

 

informacje kołobrzeg, dachowanie, gwizd

informacje kołobrzeg, dachowanie, gwizd

informacje kołobrzeg, dachowanie, gwizd

informacje kołobrzeg, dachowanie, gwizd

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama