Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanieOkoło 8:30 w miejscowości Bagicz doszło do kolizji z sarną. W konsekwencji gwałtownego hamowania, samochód dachował w rowie. Kierowcy nic się nie stało.


Jadący od strony Kołobrzegu citroen, próbując uniknąć zderzenia z przebiegającą przez jezdnię sarną, gwałtownie zahamował, wpadł do rowu i przewrócił się na dach. Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach. Strażacy z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego udzielili mu pomocy oraz zabezpieczyli pojazd. Mężczyzna w środę kupił samochód - jeszcze nie zdążył go przerejestrować. Ruch na drodze krajowej nr 11 jest aktualnie utrudniony z powodu blokady jednego pasa.

MG

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama