Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, strażacy, turniejNa stadionie w Ustroniu Morskim odbyły się coroczne zawody ochotniczych straży pożarnych. Wśród druhów, nie zabrakło dobrej zabawy i dobrego humoru.


W konkurencjach udział wzięły drużyny OSP z miejscowości: Ustronie Morskie, Rusowo (dwie drużyny), Kukinia, Ustroń oraz oldboje z Rusowa, dwie drużyny młodzieżowe z Ustronia Morskiego i jedna z Rusowa. Rozgrywane konkurencje podzielono na dwie części: sztafetę i bojówkę. Jak zwykle impreza przebiegła w przyjaznej atmosferze, w duchu pozytywnej rywalizacji i zabawy.  Nie zawiodła pogoda, było dość ciepło i słonecznie. Zgromadzeni strażacy i goście mogli posłuchać gry orkiestry Morka oraz skosztować wypieków przygotowanych przez Koło Gospodyń z Kukini. Na koniec kilku strażaków zaliczyło kąpiel, niekoniecznie z własnej woli... Drużyny męskie zajęły następujące miejsca: 1. Rusowo 1, 2. Kukinia, 3. Ustroń, 4. Rusowo 2, 5. Ustronie Morskie.

Fot. Maciej Grala, Dorian Januszewski

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama