Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, refulacja, ustronie, plażaUrobek powstały z pogłębienia Portu Kołobrzeg trafia do Ustronia. Specjalną rurą piasek wypychany jest pod ciśnieniem w ramach refulacji plaży.


Trwają prace polegające na refulacji plaży w Ustroniu Morskim, na wysokości muszli koncertowej (pomiędzy 319 a 319,7 km linii brzegowej). Statek stojący na wysokości kąpieliska Nadbrzeżna, w odległości kilkuset metrów od brzegu, tłoczy na plażę pobierany z dna piach zmieszany z wodą. Na miejscu piach jest rozkładany przez spychacz i koparkę w kierunku wydmy. Wielu mieszkańców Ustronia zastanawia się jednak, dlaczego refulacja nie jest dokonywana w miejscu, gdzie ustrońska plaża jest najwęższa, czyli ok. 300 metrów w kierunku zachodnim...

MG

informacje kołobrzeg, refulacja, ustronie, plaża

informacje kołobrzeg, refulacja, ustronie, plaża

informacje kołobrzeg, refulacja, ustronie, plaża

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama