Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunekOjciec uratował dwoje dzieci tonących w Bałtyku. O mały włos nie doszło do tragedii. Warunki nie sprzyjają bezpiecznej kąpieli. Bohater trafił do szpitala.


Dzisiejsza kąpiel o mało nie skończyła się tragicznie dla rodziny kąpiącej się w Sianożętach na wysokości ośrodka wczasowego „Wrzos”. Pomimo fal, rodzice pozwolili dzieciom na przebywanie w wodzie i to w pobliżu falochronów, czyli tam, gdzie często powstają największe prądy.

Świadkowie podają dwie odmienne wersje zdarzenia, podajemy najbardziej prawdopodobną. Ojciec pływał wraz z dziećmi, w pewnej chwili maluchy zostały zniesione w kierunku pełnego morza. Matka widząc sytuację wbiegła na falochron, zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Ojciec dwójki dzieci, w tym 7-letniego chłopca, rzucił się mu na ratunek. Ze względu na trudne warunki, sam o mało nie utonął. Utrzymując maluchy na powierzchni, nie mógł opierać się falom, które rzucały nim o pale. Wezwani na pomoc policjanci i strażacy z OSP Ustronia Morskiego oraz załoga pogotowia ratunkowego udzielili poszkodowanym natychmiastowej pomocy medycznej. Ojciec dziecka miał problemy z samodzielnym poruszaniem się - ostry falochron boleśnie go pokaleczył. Na miejsce zdarzenia przybył również patrol Straży Granicznej. Poszkodowani zostali odwiezieni do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

MG

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunek

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunek

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunek

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunek

informacje kołobrzeg, strażacy, ratunek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama