Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie, ryby, festiwalW Ustroniu Morskim odbył się "Festiwal Ryby". Gotował mistrz kulinarny Robert Sowa, a przy okazji zapromowano książkę pt. "Ustrońskie smaki rybne".


Były stoiska promujące produkty regionalne oraz prezentacja sprzętu rybackiego i rolniczego. W amfiteatrze trwała biesiada rybna z występami zespołów muzycznych. Przeprowadzono konkurs kulinarny na najlepszą potrawę rybną przygotowaną przez mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, a także konkurs związany z Programem Operacyjnym „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2012”. W ramach cateringu, dla uczestników imprezy przygotowano bezpłatny poczęstunek: zupę rybną przyrządzoną według staropolskiego przepisu. Elementem promocyjnym imprezy było również wydanie książki kulinarnej z potrawami rybnymi pn. „Ustrońskie smaki rybne”, która oprócz przepisów kulinarnych, zawiera cenne porady i ciekawostki dotyczące przygotowania, przetwarzania i konsumpcji ryb.


Pobierz książkę o rybach (kliknij)


Fot. MG

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama