Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kąpielisko, zakaz kąpieliPoziom bakterii E-coli został przekroczony na Kąpielisku Nadbrzeżna w Ustroniu Morskim. W związku z tym, obowiązuje tam zakaz kąpieli w Bałtyku.


Badania przeprowadzone w Ustroniu, zwłaszcza po ostatnich opadach deszczu i wylewie kanalizacji sanitarnej, potwierdziły, że w wodzie znajduje się zbyt wysoki poziom bakterii E-coli, czyli pałeczek okrężnicy, które mogą być niebezpieczne dla człowieka. W związku z powyższym pracownicy Sanepidu wydali zakaz kąpieli na Kąpielisku Nadbrzeżna. Zostanie on cofnięty, jeśli sytuacja bakteryjna w wodzie będzie odpowiadała normom.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, kąpielisko, zakaz kąpieli

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama