Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, topielec, ustronieDo tragedii podczas kąpieli doszło w piątek tydzień temu. Podczas wieczornej kąpieli utonął ok. 20-letni mężczyzna. Dziś Bałtyk zwrócił jego ciało na plaży w Ustroniu.


Mężczyzna przebywał w wodzie razem z dziewczyną i skakali przez fale. W pewnym momencie jedna z fal go podcięła, a prąd wsteczny wciągnął do wody. Na plaży nie było już ratowników, a wezwani na pomoc strażacy i policja byli bezradni. Nie udało się również znaleźć ciała.

Pływające zwłoki zauważono dziś po południu. Rodzina potwierdziła, że to chłopak, który utonął tydzień temu. To kolejna ofiara tegorocznych wakacji, rekordowych w Polsce, jeśli idzie o utonięcia.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, topielec, ustronie

informacje kołobrzeg, topielec, ustronie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama