Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zabójstwo, ustronieW jednej z ustrońskich hurtowni odkryto rano ciało Andrzeja C. Mężczyzna został zamordowany. Sprawę bada kołobrzeska prokuratura i policja.


Mieszkaniec Koszalina prowadził hurtownię od 3 miesięcy. Jaszcze wczoraj kontaktował się ze swoim znajomym i wszystko było w porządku. Dziś rano, w hurtowni ciało Andrzeja C. odkryła jego konkubina. Klęczał w kałuży zastygłej krwi przed łóżkiem. Zginął najpewniej od ciosów nożem w plecy, ale dokładną przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok. Na miejscu jest policja oraz prokurator i biegły sądowy.

Policjanci użyli psa tropiącego, ale ten kilkadziesiąt metrów od miejsca zabójstwa stracił trop. Obecnie trwa przesłuchiwanie świadków. Na miejscu pojawiła się też matka denata. Jak mówi, jej syn był dobrym człowiekiem. - Nie zasłużył na taką śmierć - dodaje kobieta.

informacje kołobrzeg, zabójstwo, ustronie

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama