Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, policja, poszukiwania22-letni Dawid G. został zatrzymany w związku z zabójstwem mężczyzny w Ustroniu Morskim. Policja ma mocne dowody na to, że to młody człowiek zabił.


Do zabójstwa miało dojść pomiędzy 1 a 3 rano. Mężczyźni pili wspólnie alkohol. Jak udało nam się wstępnie ustalić, w pewnym momencie, ofiara - Andrzej C., miał podobno zaproponować swojemu byłemu pracownikowi seks. Wtedy młody człowiek dostał ataku furii i zadźgał go nożem. Informacje policji miał przekazać ojciec podejrzewanego zabójcy, któremu syn opowiedział całą historię ze łzami w oczach, po czym uciekł z domu. Ojciec przybył na miejsce zabójstwa i przekazał fakty policji.

Z naszych źródeł wynika, że 22-latek został zatrzymany i miał przyznać się do winy. Policja nie udziela na razie informacji w tej sprawie. Mieszkańcowi Ustronia grozi dożywocie.

Od redakcji:
W związku z informacjami, które do nas docierają, informujemy, że w niniejszym tekście przekazaliśmy fakty ustalone do godz. 13.52, tak, jak to rzetelnie było możliwe. Udało nam się porozmawiać z ojcem podejrzewanego o zabójstwo, który przedstawił wersję zasłyszaną od syna. Nie oznacza to, że jest to wersja jedyna, ostateczna lub przyjęta przez śledczych, którzy nie udzielają informacji w przedmiotowej sprawie. Wszystkie fakty, które udało nam się zebrać w temacie, opublikujemy zbiorczo w piątek.

Robert Dziemba

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama