Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kołakowski, ustronieNiedawno można było przeczytać, że gminie Ustronie Morskie grozi bankructwo, a na korytarzach urzędu gminnego czai się komornik. Wójt zaprzecza.


Naszymi gośćmi byli: skarbnik gminy Katarzyna Kruszyńska oraz wójt Jerzy Kołakowski. Rozmawialiśmy o sytuacji finansowej gminy, o tym jakie są szanse dla jej stabilności, a jakie zagrożenia. Katarzyna Kruszyńska wyjaśniła, że dzięki oszczędnościom gmina zaoszczędziła trochę pieniędzy, a Jerzy Kołakowski przyznał, że zaciskanie pasa nie wszystkim się podoba, ale to jedyne wyście, aby gmina była wiarygodna ekonomicznie. Rozmawialiśmy również o negocjacjach z Baltic Center Polska i budżecie na przyszły rok.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama