menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Refulacja, czyli szukanie sensu w bezsensie

informacje kołobrzeg, plaża, refulacja, ustronie morskieGmina Ustronie Morskie mogła jeszcze do niedawna szczycić się piękną piaszczystą plażą. Ten stan rzeczy na pewnym odcinku zmienił orkan Ksawery.


Regularnie krytykujemy prace refulacyjne niepoprzedzone żadnymi innymi pracami zabezpieczającymi. Nie ma znaczenia, czy to w Kołobrzegu, czy tak jak w tym przypadku w Ustroniu. Wybrany z dan morza i wyrzucony na brzeg piach służył przez kilka miesięcy. Porządek zrobił z tym orkan Ksawery, który wchłonął go z powrotem do wody. Pozostała wysoka na jakieś 2 metry skarpa. Teraz można będzie tu wkrótce postawić tabliczkę z napisem: "tu była plaża".

 

informacje kołobrzeg, plaża, refulacja, ustronie morskie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.