Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bursztyn, ustronieOstatnie sztormy wyrzuciły na plaży w Ustroniu Morskim spore ilości bursztynu. Przekonał się o tym pan Arek i jego syn, którzy znaleźli dorodny okaz.


Poszukiwacze bursztynu tylko czekają na silne wiatry, które uniosą z dna Bałtyku jantarowy urobek. Po każdym sztormie można znaleźć ich na plaży. W tym roku szczęśliwy traf miał miejsce w Ustroniu Morskim. Pan Arek (na zdjęciu z synem Borysem), znalazł ogromną bryłkę bursztynu. Waży niemal 370 gramów. Zasadniczo, nad morzem można znaleźć bryłki o wadze kilku gramów. Tym razem udało się znaleźć okaz warto ponad 5 tysięcy złotych.

 

informacje kołobrzeg, bursztyn, ustronie

informacje kołobrzeg, bursztyn, ustronie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama