menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Wigilijna akcja strażaków w Malechowie

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowoWieczorem, strażacy odebrali alarm z Majątku Malechowo z Hotelu Erania. Na miejsce udały się dwa wozy bojowe z Ustronia Morskiego i trzy z Kołobrzegu.


Gdy strażacy odbierają sygnał z hotelu o potencjalnym zagrożeniu pożarowym, nikt nie dzwoni, nie pyta, nie sprawdza. Po prostu na miejsce udają się odpowiednia liczba pojazdów, potencjalnie niezbędnych do poradzenia sobie w akcji. Najbliżej do Malechowa mieli strażacy z OSP w Ustroniu Morskim i to ich od stołu wigilijnego oderwała syrena. Z Kołobrzegu wyruszyły trzy wozy, w tym podnośnik. Na miejscu okazało się, że to wzbudzona czujka zaalarmowała o zagrożeniu. Strażacy sprawdzili budynek, wszystko było w porządku.

Fot. MG

 

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.