Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowoWieczorem, strażacy odebrali alarm z Majątku Malechowo z Hotelu Erania. Na miejsce udały się dwa wozy bojowe z Ustronia Morskiego i trzy z Kołobrzegu.


Gdy strażacy odbierają sygnał z hotelu o potencjalnym zagrożeniu pożarowym, nikt nie dzwoni, nie pyta, nie sprawdza. Po prostu na miejsce udają się odpowiednia liczba pojazdów, potencjalnie niezbędnych do poradzenia sobie w akcji. Najbliżej do Malechowa mieli strażacy z OSP w Ustroniu Morskim i to ich od stołu wigilijnego oderwała syrena. Z Kołobrzegu wyruszyły trzy wozy, w tym podnośnik. Na miejscu okazało się, że to wzbudzona czujka zaalarmowała o zagrożeniu. Strażacy sprawdzili budynek, wszystko było w porządku.

Fot. MG

 

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

informacje kołobrzeg, strażacy, malechowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama