Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gok, baranowski, wypowiedzenieUdało nam się potwierdzić nieoficjalne informacje o zmianach personalnych w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim. Dyrektor stracił pracę.


Od kilkunastu miesięcy trwała agonia struktur Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim - od przesilenia do przesilenia. Protesty mieszkańców, skargi rodziców, pytania radnych, wreszcie ostatnio reportaż uczniów na konkurs, w którym podjęto temat odwołanych zajęć dla dzieci. Od początku roku krążyły pogłoski o możliwości odwołania Artura Baranowskiego z funkcji dyrektora GOK. Przez niemal wszystkich to on był wskazywany jako osoba problematyczna i konfliktowa, która miała dezorganizować pracę GOK. Sam dyrektor bronił się wynikami kierowanej przez siebie jednostki i koniecznością zmian skostniałych struktur, które zastał po poprzedniczce.

Wójt Ustronia, Jerzy Kołakowski, potwierdził przed chwilą, że rozstał się z dyrektorem. - Pan dyrektor faktycznie otrzymał wypowiedzenie. Będzie ono trwało 3 miesiące, bo tak to wynika z umowy, ale nie będzie świadczył pracy. Chcę jak najszybciej wprowadzić zmiany w tej jednostce, ale szczegóły podam w kolejnych dniach - powiedział naszemu portalowi wójt. Nie chciał na razie powiedzieć kto i na jakich zasadach będzie kierował jednostką. Poprosiliśmy o komentarz samego dyrektora. Obiecał skomentować działanie swojego pracodawcy po konsultacji z prawnikiem.

informacje kołobrzeg, gok, baranowski, wypowiedzenie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama