Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kołakowski,lepaPodinspektor ds. rozwoju i promocji w Urzędzie Gminy został powołany przez wójta Jerzego Kołakowskiego na nowego dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury.


2 tygodnie zajęło wójtowi znalezienie nowego dyrektora. Pracę w Gminnym Ośrodku Kultury znalazł Kamil Lepa, który zastąpi zwolnionego Artura Baranowskiego. - Pan Kamil Lepa swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał od podjęcia stażu w jednostkach organizacyjnych Urzędu Gminy od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przez Informację Turystyczną, aż po Gminny Ośrodek Kultury . Pracował również w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej miasta Kołobrzeg. Przez wiele lat pracował w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie zaczynał jako referent ds. promocji, a potem kolejno - specjalista ds. organizacji imprez i specjalista ds. marketingu i pozyskiwania środków. Był również uczestnikiem wielu kursów dotyczących zagadnień z dziedziny kadry kultury oraz animacji kultury. W między czasie uzyskał tytuł licencjata o specjalności ekonomika i organizacja turystyki oraz tytuł magistra o specjalności gospodarowanie kapitałem ludzkim. Sylwetkę Pana Kamila nie trzeba zbyt mocno prezentować, ponieważ jest osobą znaną i pozytywnie postrzeganą w środowisku ustrońskiej kultury, o czym świadczą chociażby osoby ściśle związane z tą jakże wrażliwą dziedziną - pisze na swoim blogu wójt Kołakowski.

 

informacje kołobrzeg, kołakowski,lepa
Fot. www.jerzykolakowski.blogspot.com

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama