Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, policja,pościgMłody mężczyzna został przyłapany przez policjantów na wyprzedzaniu na podwójnej ciągłe linii. Pomimo włączenia syreny w radiowozie, uciekał dalej...


Mężczyzna zwrócił uwagę, gdy wyprzedzał na motorze inny pojazd, przekraczając podwójną ciągłą linię na drodze krajowej nr 11 w Ustroniu Morskim. W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci chcieli go zatrzymać. Włączyli syrenę, ale motocyklista nie zamierzał się zatrzymać. Dodał gazu i zaczął uciekać w kierunku Sianożęt. Policjantom udało się go dogonić, gdy zwolnił przed progiem na ulicy Kwiatowej. Gdy jeden z policjantów wysiadł z radiowozu, aby go zatrzymać, 19-latek ruszył w kierunku radiowozu i uderzył w wysiadającego funkcjonariusza. Ranny w kolano policjant trafił do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

- Kierujący motorem Suzuki mężczyzna został zatrzymany. Jego ucieczka nie powiodła się i wywrócił się na drodze. Obecnie prowadzone są czynności w kierunku czynnej napaści na policjanta - mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik - oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama