menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Wylecial z krajowej jedenastki

informacje kołobrzeg, sianożęty,wypadekDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po południu na wysokości Sianożęt. Mężczyzna wypadł z drogi, strącając wcześniej znak drogowy.


Kierujący Toyotą nagle zjechał ze swojego pasa ruchu, uderzył w znak drogowy i zjeżdżając z trasy, zatrzymał się kilkanaście metrów dalej w polu. Okazało się, że starszy kierowca stracił przytomność za kierownicą i to było powodem zjechania z drogi. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy zabezpieczyli pojazd, a mężczyznę do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu zabrało pogotowie. W wyniku wypadku nie odniósł on obrażeń.

 

informacje kołobrzeg, sianożęty,wypadek

informacje kołobrzeg, sianożęty,wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.