Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ustroński Babiniec w PapilotachGminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim dedykuje obchody Dnia Kobiet półtorarocznej Lence Mazurek, chorej na raka gałki ocznej i Zespół Crouzona.


Wydarzenie USTROŃSKI BABINIEC W PAPILOTACH jest kontynuacją akcji AKWARELKI DLA LENKI która miała swój finał 5 grudnia zeszłego roku. Wówczas dzięki licytacji dzieł stworzonych przez osoby prywatne i medialne udało się nazbierać w ciągu dwóch godzin przeszło 12 tysięcy złotych. Panie tworzące to piękne i kobiece święto - artystki profesjonalne i nieprofesjonalne... jednym słowem twórcze! ... związane z Gminą Ustronie Morskie - postanowiły jeszcze raz stworzyć sytuację w której będzie można pomóc małej Lence. Solidarnie postanowiły, że tego dnia zamiast kwiatów chętnie widziałyby na swoim wspólnym wernisażu środki pielęgnacyjne i odżywcze dla dziewczynki. Główna potrzeba to: pampersy firmy DADA rozmiar 4 i chusteczki nawilżające naturalne DADA z Biedronki , zupki i soczki Gerber i BOBOVITA. Produkty są ściśle określone z uwagi na fakt, iż inne Lenkę uczulają. W imieniu wszystkich kobiet prezentujących swoją twórczość w tym dniu, zarówno plastyczną, rękodzielniczą, kulinarną i poetycką a także w imieniu domu kultury - serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej pomocy małej Lence! W programie : wernisaż twórczych kobiet z Gminy Ustronie Morskie, czytanie wierszy Jadwigi Owczarzak – Jastrzębskiej przez Jolantę Supińską (Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Ustronie Morskie) oraz koncert saksofonowy Jana Sokolnickiego. Dodatkową atrakcją będzie słodki kącik „Ustrońska Babeczka” – wypieki domowe pań.

Do zobaczenia 6 marca o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wydarzenia i pomocy małej Lence - prosimy kontaktować się z Natalią Jastrzębską, kom. 506 991 418 – 94 35 15 803.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama