menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

W Ustroniu remontują, a w Sianożętach?

informacje kołobrzeg, molo,ustronie,sianożętyTrwające prace przed zbliżającym się sezonem w Ustroniu Morskim objęły tamtejsze molo. Do naprawy jednak po sztormach jest też molo w Sianożętach.


Po "Ksawerym" wiele obiektów inżynieryjnych nadaje się do remontu i to poważnego remontu. Orkan uszkodził przede wszystkim elementy drewniane i te właśnie wymieniane są w Ustroniu na nowe. Ale do remontu pozostaje jeszcze molo w Sianożętach. Tam problem jest większy o tyle, że obiekt nie jest zabezpieczony i wchodzą na niego osoby nieupoważnione.

 

informacje kołobrzeg, molo,ustronie,sianożęty

informacje kołobrzeg, molo,ustronie,sianożęty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.