menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

W Ustroniu kobieta utknęła w oknie

informacje kołobrzeg, ustronie,oknoPewna kobieta zatrzasnęła drzwi do swojego domu i nie mogła dostać się do środka. Wpadła na autorski pomysł, że do środka wejdzie przez okno...


Pomysł może i byłby godny naśladowania, gdyby nie fakt, że albo okno było za małe, albo kobieta za mało wygimnastykowana. Wdrapała się po murku, a następnie trzymając się piorunochronu dostała się na drugie piętro. Utknęła na dobre w oknie, a ponieważ jak mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, zaczęła mieć duszności i prosiła o pomoc, na miejsce przyjechali strażacy, policja oraz pogotowie ratunkowe. Wszystko skończyło się szczęśliwie, a kobieta, w związku z problemami oddechowymi, trafiła na krótką obserwację do szpitala.

Fot. Czytelniczka

informacje kołobrzeg, ustronie,okno

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.