menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Poranne zderzenie aut w Gwiździe

informacje kołobrzeg, gwizd,zderzenieDo wypadku doszło na drodze krajowej nr 11. Około godziny 6.30 podczas przeprowadzania manewru wyprzedania, kierowca forda uderzył w kobietę w fiacie.


Kierowca forda jechał od Kołobrzegu. Na zjeździe z górki postanowił wyprzedzić busa. Jak mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu, ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna źle oszacował możliwości wykonania tego manewru i uderzył w jadącego od strony Koszalina fiata. - Tu ustalenia przyczyn wypadku nadal trwają - dodaje Kwaśnik. W wyniku zderzenia, ranna została kobieta kierująca fiatem i przewieziono ją do kołobrzeskiego szpitala.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

informacje kołobrzeg, gwizd,zderzenie

informacje kołobrzeg, gwizd,zderzenie

informacje kołobrzeg, gwizd,zderzenie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.