Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, bagicz,zderzenieNa wysokości miejscowości Bagicz doszło do kolejnego dziś zderzenia dwóch samochodów. Do wypadku doszło także przy manewrze wyprzedzania.


Droga krajowa numer 11 na docinku Kołobrzeg-Koszalin do bezpiecznych nie należy. Wszystko za sprawą dużego natężenia ruchu i zbyt małej ilości miejsc, gdzie można bezpiecznie wyprzedzać. Tak było i tym razem. Ze wstępnych informacji od naszego czytelnika wynika, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów na wysokości Bagicza. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Jak mówi sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu, trwają obecnie czynności na miejscu zdarzenia, a jego przyczyny poznamy wkrótce. Droga na Koszalin podczas trwania akcji ratowniczej była nieprzejezdna.

Fot. Czytelnik, wsp. MG

 

informacje kołobrzeg, bagicz,zderzenie

informacje kołobrzeg, bagicz,zderzenie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama