menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Wójt Kołakowski z absolutorium

informacje kołobrzeg, kołakowski,absolutoriumRadni gminni z Ustronia przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2013 rok i jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem Jerzemu Kołakowskiemu absolutorium.
Podczas absolutoryjnej sesji Rady Gminy Ustronie Morskie, radni wysłuchali sprawozdania z wykonania budżetu za 2013 rok, które przedstawiła skarbnik Katarzyna Kruszyńska. W 100 procentach wykonano wszystkie zobowiązania w postaci spłat rat kredytów i zadłużeń, natomiast wydatki na poziomie 83,07%. Nad sprawozdaniem finansowym obradowała także Komisja Rewizyjna Rady Gminy. Po jego analizie, zapoznaniu z opinią RIO oraz informacją o stanie mienia Gminy, radni Komisji Rewizyjnej zwrócili się do Rady o udzielenie wójtowi Gminy Ustronie Morskie - Jerzemu Kołakowskiemu absolutorium. Swój wniosek argumentowali, iż realizując plan finansowy, wójt kierował się zasadą celowości, rzetelności i oszczędności. Rada Gminy bezdyskusyjnie i jednogłośnie udzieliła Jerzemu Kołakowskiemu absolutorium z wykonania budżetu.

Podczas sesji, radni podjęli również szereg uchwał w sprawach bieżących. Ustalono strefy oraz stawki  płatnego parkowania na terenie Gminy Ustronie Morskie. Za postój samochodu będzie trzeba zapłacić przy ul. B. Chrobrego (od ronda Marysin do ronda przy kościele), na parkingu przy ul. Polnej (przy CSR Helios) oraz na parkingu przy ul. Wojska Polskiego. Opłata będzie obowiązywała od 1 lipca do 31 sierpnia br. Stawki będą następujące: 1,00 zł- 1/2h, 2,00 zł - 1h, 4,20 zł - 2h, 6,60 zł - 3h, 2,00 zł - za 4 godzinę i każdą następną. Dostępne będą również karnety: 15,00 zł - bilet całodniowy, 25,00 zł - 2-dniowy, 35,00 zł - 3-dniowy, 45,00 zł - 4-dniowy, 60,00 zł - 5-dniowy, 75,00 zł - 6-dniowy, 150,00 zł - miesięczny.

Ponadto radni podjęli uchwałę o wpisaniu do ewidencji na 2014 dwóch kąpielisk - w Sianożętach (2 stanowiska ratownicze) i w Ustroniu Morskim (4 stanowiska ratownicze). Organizatorem kąpielisk będzie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, natomiast sezon kąpielowy  ustala się na okres od 28 czerwca do 31 sierpnia.

informacje kołobrzeg, kołakowski,absolutorium

informacje kołobrzeg, kołakowski,absolutorium

informacje kołobrzeg, kołakowski,absolutorium

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.