Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, helios,ustronieW Heliosie odbyły się II Zawody Pływackie z Okazji Dnia Dziecka. Organizatorem zawodem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Helios”.


Na dystansie 25 metrów rywalizowali młodzi adepci sportu pływackiego. Ponad 70 zawodników zostało uhonorowanych dyplomami i upominkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali wejściówki na pływalnię Helios w Ustroniu Morskim oraz drobny upominek.

W zawodach uczestniczyli przedstawiciele Szkoły Pływania „Helios” z  Ustronia Morskiego, Szkółki Pływackiej „Depka” z Kołobrzegu, Szkółki Pływackiej „Shark” z Kołobrzegu, Klubu Pływackiego H2O z Koszalina, Zespołu Szkół z Ustronia Morskiego oraz jedna zawodniczka z Czempiona Bytów.

Najmłodszą zawodniczką startującą po raz pierwszy na zawodach była czteroletnia Madzia Bagińska, która podczas 25m wyścigu zaprezentowała się w stylu grzbietowym.Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim nagrodzonym i zapraszają do przyszłorocznej edycji.

 

informacje kołobrzeg, helios,ustronie

informacje kołobrzeg, helios,ustronie

informacje kołobrzeg, helios,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama