Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, siekiera,awanturaKłótnią i użyciem siekiery zakończyło się spotkanie dwóch mężczyzn w Sianożętach. Jeden z nich ranny w głowę został odwieziony do szpitala.


Agresywnie na posesji w Sianożętach było przez cały wieczór. O sprawie była informowana policja, ale jak mówią świadkowie, problemy były tam od dawna i wizyty patroli niewiele zmieniały. Tym razem mieszkający tam mężczyzna posunął się o krok dalej. Świadkowie mówią o spożywaniu alkoholu i o tym, że w ruch poszła siekiera. Ranny został drugi mężczyzna. Trafił do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno ofiara jak i napastnik byli nietrzeźwi. Na miejscu są śledczy i prokurator, którzy wyjaśniają przebieg zdarzenia.

informacje kołobrzeg, siekiera,awantura

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama