Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, ustronie,misiekW Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu obchodzono po raz pierwszy obchody Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Wydarzenie było  wielkim finałem akcji „Uwolnij Miśka”.


Dom Kultury pękał w szwach! Dziecięce fanty zbierano w Ustroniu Morskim, Kołobrzegu (PCPR, RCK), Koszalinie (KBP i jej filie) i Cewlinie (świetlica). W sumie ponad 120 worów z zabawkami. Był też rower, gry komputerowe, rolki i wózki. Ten dzień był podziękowaniem za udaną akcję. Instruktorzy z ustrońskiego GOK-u przygotowali wiele atrakcji: pokazy taneczne z pracowni tańca Romana Filusa i Marcina Grzybowskiego, koncert dziecięcy z pracowni muzycznej Jana Sokolnickiego, dziecięce wystawy plastyczne z pracowni plastycznej Doroty Waligóry i Natalii Jastrzębskiej oraz wystawa prac dzieci szkolno-przedszkolnych. Ponadto zorganizowano wielką loterię talonów i rękodzielniczych fantów podarowanych przez ustrońskich twórców. Sonia Ginelli oraz Natalia Jastrzębska otworzyły swoje wernisaże.

Na scenie uwolniono oficjalnie Misia Mietka! Wkroczył na scenę i podziękował za to, że dzięki dobrym sercom mógł się narodzić. Przy okazji zaprosił wszystkich na swoje pierwsze urodziny które odbędą się za równy rok! Połowa fantów trafiła do kołobrzeskiego PCPRu oraz do ustrońskiego GOPSU. Resztą fantów obdarowano Koszalin: PCPR, PCK, Hospicjum im. M. Kolbego, Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta oraz Dom Samotnej Matki. - Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w tak piękny projekt! Koordynatorzy spisali się  a medal! Liliana Korzeniewska, Marta Paradecka, Ania Stor i Ola Panek! Dziękujemy także dzieciom i ich rodzicom za fanty i pomoc przy organizacji wydarzenia! Miłym zaskoczeniem było dla nas zaangażowanie ze strony prezydenta Miasta Kołobrzeg – pana Janusza Gromka który sam podjął się koordynacji i zebrał ogromną ilość zabawek wśród swoich pracowników i przyjaciół! Mimo, że akcja już dobiegła końca, nadal otrzymujemy zabawki i dalej je rozdajemy! - Natalia Jastrzębska, koordynator akcji, GOK Ustronie Morskie.

 

informacje kołobrzeg, ustronie,misiek

informacje kołobrzeg, ustronie,misiek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama