menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Chemiczne znalezisko w Sianożętach

informacje kołobrzeg, chemia,znalezisko,sianożętyRano, strażacy zostali poinformowani o dziwnej, białej bryle, którą morze w nocy wyrzuciło na brzeg. Na miejsce udali się strażacy z Ustronia i Kołobrzegu.


Po ułożeniu substancji i pozostałości metalowych elementów można wnioskować, że znajdowała się ona w beczce. Ostatecznie, białe bryły fale wyrzuciły na brzeg, gdzie zostały rano znalezione przez spacerowicza. Nie udało się rozpoznać substancji. Wydziela ona zapach podobny do siarki. Miejsce zabezpieczyli strażacy. Znalezisko zutylizuje specjalistyczna firma.

 

informacje kołobrzeg, chemia,znalezisko,sianożęty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.