menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kalendarz imprez letnich w Ustroniu

informacje kołobrzeg, plan,imprez,ustronieKilkadziesiąt imprez kulturalnych, artystycznych i sportowych. Tak przedstawia się imprezowe lato w Ustroniu Morskim. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.


Tradycyjne, XI już Spotkania z Satyrą i Karykaturą "MORKA", spora dawka humoru z polskimi kabaretami, koncerty, dobre filmy do obejrzenia wspólnie pod chmurką, rodzinne pikniki i oczywiście sztandarowy Festiwal Ryby - w tym roku z Grzegorzem Łapanowskim - i wiele innych imprez, których przegapić nie warto, znajdą Państwo w kalendarzu na lato 2014 w Ustroniu Morskim. Imprezowy sezon zakończy święto plonów - czyli Dożynki Gminne 2014.

 


Aby powiększyć - kliknij

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.