menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Pszczółki bzyczały sobie nad morzem

informacje kołobrzeg, pszczoły, rójTym razem strażacy z Ustronia Morskiego interweniowali w związku z rojem pszczół, który pojawił się w pawilonie handlowym przy przystani rybackiej.


W tym roku pszczoły są niezwykle aktywne i strażacy mają sporo pracy przy zabezpieczaniu ich publicznych wypadów. Tak było właśnie w Ustroniu Morskim, gdzie pszczoły pojawiły się w jednym z pawilonów. Na miejsce wezwano pszczelarza. Pan Grzegorz szybko poradził sobie z pszczołami, które zabrał do swojej pasieki.

Fot. MG

 

informacje kołobrzeg, pszczoły, rój

informacje kołobrzeg, pszczoły, rój

informacje kołobrzeg, pszczoły, rój

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.