menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Ustronie Morskie z Błękitną Flagą

informacje kołobrzeg, ustronie,błękitna,flagaNad plażą w Ustroniu od 4 lipca wisi Błękitna Flaga - certyfikat najwyższych międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa nad wodą.


Przy akompaniamencie Strażackiej Orkiestry Dętej MORKA, wręczenia Błękitnej Flagi dokonał koordynator krajowy Jarosław Szczygieł. Tym samym certyfikat potwierdzający najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa trafił na ręce wójta gminy Ustronie Morskie Jerzego Kołakowskiego. Chwilę później, Błękitna Flaga zawisła na maszcie kąpieliska przy ul. Nadbrzeżnej, gdzie przez cały sezon letni będzie dowodem dla wypoczywających, że ustrońska plaża i kąpielisko są czyste, odpowiednio strzeżone, a ich obsługa spełnia międzynarodowe standardy zarządzania środowiskowego i edukacji. Ustronie Morskie corocznie stara się o przyznanie tego prestiżowego certyfikatu i po raz kolejny może szczycić się jego przyznaniem.

 

informacje kołobrzeg, ustronie,błękitna,flaga

informacje kołobrzeg, ustronie,błękitna,flaga

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.