menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Uważaj na wandali, używają farby (video)

informacje kołobrzeg, ustronie,wandaleMieszkaniec Ustronia Morskiego ma zniszczony samochód i elewację domu. Sprawca przekrada się do niego przez płot i dokonuje bezczelnie zniszczeń.


Monitoring pana Adama nagrał, jak sprawca przeskakuje płot, wchodzi na jego nieruchomość, a następnie farbą olejną oblewa jego samochód. To nie był jedyny akt wandalizmu. Sprawca zniszczył także elewację jego domu, pisząc niecenzuralne słowa. Cała akcja miała miejsce w nocy z 6 na 7 czerwca. Być może ktoś coś widział, albo może wie coś na temat sprawcy lubiącego farbę w Ustroniu Morskim?

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.