menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kościuszki strażacy nie przejadą

informacje kołobrzeg, kościuszki,ustronieStrażacy z Ustronia postanowili nocą przejechać ulicą Kościuszki. Okazało się, że gdyby w którymś z ośrodków wybuchł pożar, byłby problem.


Nie od dziś wiadomo, że turyści parkują jak chcą, bo gdzieś zaparkować muszą. Właściciele miejsc noclegowych czy ośrodków nie wszędzie mają właściwą ilość miejsc parkingowych, o ile w ogóle ją mają. A wówczas, auto stać gdzieś musi, zaś znaki zakazu są, bo ktoś je tam postawił - jego sprawa. Strażacy ochotnicy widząc tego rodzaju nieodpowiedzialne zachowania, postanowili sprawdzić, czy ich średni wóz ratowniczo-gaśniczy jest w stanie przecisnąć się przez powstałe wąskie gardła. W niektórych miejscach przejazd był niemożliwy, trzeba było czekać na przyjście właściciela pojazdu. Jak mówią strażacy, najgorzej jest przy hotelach i ośrodkach na Kościuszki. Zwracają też uwagę, że w przypadku zagrożenia tego rodzaju obiektów, na miejsce przyjeżdżają większe wozy, jak podnośnik hydrauliczny czy ciężki wóz gaśniczy z Kołobrzegu.

Co ciekawe, o sprawie mieszkańcy informowali Urząd Gminy Ustronie Morskie. Sekretarz Tomasz Grobla urzędowo wyjaśnił, że od tych spraw są policjanci, a gmina niewiele w tej sprawie może zrobić...

 

informacje kołobrzeg, kościuszki,ustronie

informacje kołobrzeg, kościuszki,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.