menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Reanimacja na plaży w Sianożętach

informacje kołobrzeg, sianożęty,reanimacjaWczoraj pisaliśmy o apelu ratowników, aby nie kąpać się przy trudnych warunkach panujących na morzu. Dziś taka kąpiel skończyła się reanimacją mężczyzny.


Na kąpielisku były trudne warunki, z naszych ustaleń wynika, że obowiązywała czerwona flaga. Tonącego mężczyznę zauważyli plażowicze. Na miejsce wezwano pomoc. Do akcji ruszyli ratownicy WOPR, strażacy z Ustronia Morskiego oraz z Kołobrzegu, a także ratownicy z Brzegowej Stacji Ratownictwa Morskiego. Mężczyznę wyciągnięto na brzeg i przeprowadzono jego długotrwałą reanimację. Po ustabilizowaniu stanu plażowicza, został on przewieziony do szpitala.

Ratownicy jeszcze raz apelują i przypominają, że nad wodą najważniejszy jest zdrowy rozsądek, a nie przekonanie o umiejętnościach. Ostrzeżenia i zakazy nie są po to, aby komuś uprzykrzać wakacje, ale po to, aby plażę wszyscy opuścili na własnych nogach. Warto o tym pamiętać.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, sianożęty,reanimacja

informacje kołobrzeg, sianożęty,reanimacja

informacje kołobrzeg, sianożęty,reanimacja

informacje kołobrzeg, sianożęty,reanimacja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.