menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Przy wyprzedzaniu trzeba uważać

informacje kołobrzeg, bagicz,kolizja,wyprzedzanieWyprzedzanie jest bardzo niebezpiecznym manewrem, co pokazują również policyjne statystyki. Dziś ten manewr był przyczyną kolizji w Bagiczu.


Nie ma podwójnej ciągłej linii? Znaki pionowe nie zakazują wyprzedzania? Nie ma skrzyżowania? To nie znaczy, że jesteśmy bezpieczni. Trzeba uważać na pojazdy jadące przed nami, gdyż może się okazać, że skręcają one w boczną ulicę, albo na posesję. Podobne zdarzenie miało miejsce dziś rano w Bagiczu. Citroen skręcał w lewo, a w tym czasie wyprzedzała go toyota. Doszło do kolizji, w wyniku której toyota wylądowała w rowie. Nikomu nic się nie stało.

 

informacje kołobrzeg, bagicz,kolizja,wyprzedzanie

informacje kołobrzeg, bagicz,kolizja,wyprzedzanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.