Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie,wypadekWe wtorek w godzinach popołudniowych doszło do kolejnego wypadku, tym razem w Ustroniu Morskim. KIA uderzyła w wózek na przejściu dla pieszych.


Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Kołobrzeskiej i Kolejowej. Na przejściu dla pieszych była matka z wózkiem. W tym samym czasie pojawiła się tam KIA. Okoliczności związane z przebiegiem zdarzenia wyjaśnia kołobrzeska policja. Pewne jest, że auto uderzyło w wózek. Matce nic się nie stało, ale niemowlę zostało przewiezione do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Do późnych godzin wieczornych nie udało nam się ustalić w jakim jest stanie.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę, szczególnie na drodze krajowej nr 11, która w tym sezonie jest najbardziej niebezpieczną drogą w naszym powiecie ze względu na ilość wypadków.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, ustronie,wypadek

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama