menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

KIA wjechała na pasy, ranne niemowlę

informacje kołobrzeg, ustronie,wypadekWe wtorek w godzinach popołudniowych doszło do kolejnego wypadku, tym razem w Ustroniu Morskim. KIA uderzyła w wózek na przejściu dla pieszych.


Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Kołobrzeskiej i Kolejowej. Na przejściu dla pieszych była matka z wózkiem. W tym samym czasie pojawiła się tam KIA. Okoliczności związane z przebiegiem zdarzenia wyjaśnia kołobrzeska policja. Pewne jest, że auto uderzyło w wózek. Matce nic się nie stało, ale niemowlę zostało przewiezione do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Do późnych godzin wieczornych nie udało nam się ustalić w jakim jest stanie.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę, szczególnie na drodze krajowej nr 11, która w tym sezonie jest najbardziej niebezpieczną drogą w naszym powiecie ze względu na ilość wypadków.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, ustronie,wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.