Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego lokalu gastronomicznego „Molo Busola”. Lokal znajduje się na prywatnym molo przy kąpielisku Nadbrzeżna.


W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór win, a także herbaty, kawy, piwa, koktajli. Oferujemy też pyszne ciasta i przekąski. W najbliższym czasie, oferta zostanie rozszerzona o rozmaite dania rybne. Lokal będzie czynny przez cały rok. Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego.

 

Molo Busola w Ustroniu Morskim (promo)

Molo Busola w Ustroniu Morskim (promo)

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama