menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

W Ustroniu powiększają cmentarz

ustronie, cmentarzPrzy Cmentarzu Komunalnym w Ustroniu Morskim, przy ul. Wiejskiej, pojawiły się nowe alejki z kostki betonowej. To jednak nie koniec zmian na tym terenie.


Przy Wiejskiej postawiono również ogrodzenie wokół działki 429/4, która posłuży powiększeniu ustrońskiej nekropolii. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim wykonał te prace w ramach I etapu rozbudowy cmentarza. Powiększenie to w kolejnym etapie, po uzyskaniu stosownych zezwoleń i uzgodnień będzie stanowiło miejsce do dalszych pochówków. Dotychczasowe prace nie są jeszcze wystarczające, aby obiekt oddać do użytku. Zakończenie prac II etapu będzie miało miejsce wiosną przyszłego roku.

 

ustronie, cmentarz

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.