Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

górna, polna, ustronieDotychczas widniała tylko na mapach i planach -  do końca października 2014 roku ulica Górna w Ustroniu Morskim będzie biegła do Polnej jednym ciągiem.


Już niebawem mieszkańcy i turyści zyskają nowe połączenie drogowe, a gmina dojazd do własnych działek, co zwiększy ich atrakcyjność na rynku sprzedaży. W Urzędzie Gminy Ustronie Morskie wójt Jerzy Kołakowski podpisał umowę  z wykonawcą  - Zakładem Usług Drogowo-Mostowo-Transportowych Jan Kruszewski. Zgodnie z nią, do końca października za kwotę niemal 0,5 miliona złotych, firma wybuduje ponad 0,5 km nowej drogi gminnej z kruszywa łamanego, wraz z przepustem. Droga połączy dotychczasowy odcinek jezdni ulicy Górnej z ulicą Polną. W przyszłości nawierzchnia nowego odcinka drogi zostanie pokryta dwuwarstwowym asfaltem. Na realizację przedsięwzięcia Gmina Ustronie Morskie otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie w wysokości ponad 72 tys. zł. Istnieje szansa, że przy ostatecznym rozliczeniu Urząd Marszałkowski zwiększy dofinansowanie nawet do 50% wartości zadania.

 

górna, polna, ustronie

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama