Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

opaska, ostrogi, ustronieUrząd Morski w Słupsku przeznaczy kolejna pulę pieniędzy na ochronę brzegów morskich. Trzy nowe ostrogi wzmocnią brzeg na plaży w Sianożętach.


Dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku wraz z wójtem Jerzym Kołakowskim oraz z wójtem Tadeuszem Kowalskim podpisali umowę na realizację kolejnego etapu przebudowy i rozbudowy ostróg – projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wyłoniony w przetargu wykonawca - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROBUD z Ustronia Morskiego, usunie stare i wybuduje nowe ostrogi. Obok Dźwirzyna, nowe umocnienia pojawią się w Sianożętach. Tym samym zakończone zostanie całe zadanie nabijania nowych umocnień.

Dodatkowo, Urząd Morski przeprowadzi w przyszłym roku dużą inwestycję polegającą na ochronie brzegu morskiego poprzez budowę dwóch opasek brzegowych, które będą wzmacniać  na określonym odcinku brzeg morski oraz wykonana refulację. W ten sposób przybędzie na naszych plażach ok. 100 tysięcy metrów sześciennych piasku.

 

opaska, ostrogi, ustronie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama