Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

straż, łódźNajnowszy nabytek Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim to łódź Whaly 435R. Swój debiut na wodach Bałtyku już miała. Lepiej niech stoi w strażnicy...


Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Ustronie Morskie, warta niemal 50 tysięcy złotych łódź zasiliła wyposażenie OSP Ustronie Morskie. Dzięki temu sprzętowi, strażacy będą mogli uczestniczyć już nie tylko w akcjach na lądzie, ale służyć pomocą na lokalnych wodach. Łódź może być wykorzystywana nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, a załoga została już w tym zakresie odpowiednio przeszkolona. Na co dzień stacjonuje w komendzie OSP, lecz w sezonie letnim, zgodnie z sugestią wójta Jerzego Kołakowskiego i kierownika obsługi ustrońskiej plaży, będzie przekazana do dyspozycji ratownikom wodnym – w celu umożliwienia jak najszybszego udziału w akcjach ratunkowych.

 

straż, łódź

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama