menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Gminne dożynki w Ustroniu Morskim

kołakowski, ustronie, dożynki- Dożynki to uroczysty czas podziękowania rolnikom za ich trud. Pamiętamy o nich i wspieramy rodzimą produkcję - mówi wójt Ustronia Jerzy Kołakowski.


Dożynki rozpoczęły się uroczystą mszą w kościele parafialnym, a następnie korowód dożynkowy udał się na stadion gminny, gdzie odbywały się dalsze uroczystości. Zarówno wójt jak i przewodniczący Rady Miejskiej rozdali mieszkańcom oraz gościom chleb wypieczony z tegorocznego ziarna. Następnie zgromadzeni bawili się w zorganizowanych konkursach, a zabawa przy muzyce trwała do wieczora.

Fot. M. Grala

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

kołakowski, ustronie, dożynki

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.