menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Tragedia w Gwiździe, jedna osoba nie żyje

gwizd,wypadekDroga krajowa nr 11 w Gwiździe zablokowana. Doszło tam do ciężkiego wypadku drogowego. Jedno z aut wylądowało na torach kolejowych.


Na razie na miejscu prowadzona jest akcja ratunkowa. Na miejscu są dwie karetki pogotowia i strażacy. Na jezdni pozostało Opel Astra. Siła zderzenia wyrzuciła drugie auto - volvo, na torowisko. Jedna osoba zginęła na miejscu, pięciu osobom udzielono pomocy, są odwożone do szpitala w Kołobrzegu i Koszalinie. Na miejscu jest nasz fotoreporter.

Volvo prawdopodobnie jechało w kierunku Koszalina. W wyniku uderzenia znalazło się na torach linii kolejowej Kołobrzeg-Koszalin. Opel ma uszkodzony przód, tył i dach. Prawdopodobnie, volvo najechało na opla z dużą prędkością. Wszystko wskazuje na to, że opel zjechał w prawo, odbił się od drzew i po obróceniu się o 180 stopni zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu. Kierowca tego pojazdu zginął. Na miejscu trwają czynności związane z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i przybyciem prokuratora. Są poważne utrudnienia w ruchu.

Fot. MG

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.