menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Zderzenie czterech aut w Gwiździe

gwizd,wypadekW jadącym w kierunku Koszalina aucie dostawczym pękła opona. Auto się zatrzymało, jadący za nim pojazd też. Kolejni kierowcy mieli problemy...


Dostawcze auto zjeżdżało z górki, gdy doszło do awarii. Kierowca wyhamował, ale w auto, które zatrzymało się za nim, uderzył volkswagen. Kolejne auta zatrzymały się z trudem, doznały jedynie lekkich zarysowań. W wyniku zderzenia, 3 osoby zostały ranne. Zostały przewiezione do kołobrzeskiego szpitala. Droga krajowa nr 11 przez kilkadziesiąt minut była zablokowana.

Policja informuje, że w związku z jutrzejszym dniem Wszystkich Świętych, na naszych drogach pojawi się dużo większa ilość pojazdów i apeluje o ostrożność.

 

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

gwizd,wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.