menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

W Ustroniu Morskim ma powstać euroboisko

euroboisko,ustronieEuroboisko to kolejny obiekt sportowy, który powstanie w gminie. Gotowy projekt czeka tylko na rozstrzygnięcie przetargu i budowę jeszcze w 2014 roku.


Zgodnie z przepisami, plac do gry będzie miał 64 metry szerokości i 102 metry długości. Płyta boiska pokryta zostanie syntetyczną murawą oraz oświetlona. - To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków piłki nożnej, którzy od wielu lat czekają na taki obiekt z prawdziwego zdarzenia – mówi wójt gminy Jerzy Kołakowski. - W chwili obecnej zakończyliśmy wszystkie niezbędne uzgodnienia i czekamy na pozwolenie na budowę. Jeszcze w tym roku planujemy rozpocząć procedurę o udzieleniu zamówienia publicznego i wyłonienie wykonawcy robót – dodaje wójt.

Obiekty sportowe połączone zostaną siecią komunikacji pieszej z elementami małej architektury oraz drogą dojazdową z ul. Okrzei. Budowa euroboiska to nie tylko kolejna budowa infrastruktury sportowej, ale także realizacja planów mających na celu wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport, organizację szkoleń dla trenerów i sędziów czy organizację imprez o zasięgu ogólnopolskim, a także wynajem obiektu dla podmiotów zewnętrznych.

euroboisko,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.