menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kołakowski i siła doświadczenia (video)

kołakowski,wybory,ustronieW Ustroniu Morskim KWW "Samo Swoi" na czele z kandydatem na wójta gminy Jerzym Kołakowskim, miało swoją lokalną konwencję wyborczą.


Hasłem Jerzego Kołakowskiego w tej kampanii wyborczej jest "Siła doświadczenia". Jak twierdzi kandydat na wójta gminy, w mijającej kadencji udało się zrobić bardzo dużo, zarówno inwestycji jak i rozwiązać problemów jeszcze z poprzedniej kadencji. Gmina jest w dobrej kondycji finansowej, przygotowana na nowe projekty i rozwiązania. Podczas konwencji, Jerzy Kołakowski przedstawił kandydatów do Rady Gminy Ustronie Morskie oraz założenia programowe. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.