Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica z wizytą w mundurowym "Rataju"Piłkarze Kotwicy odwiedzili placówkę i razem z mieszkańcami spędzili jesienne popołudnie. Uczniowie mieli możliwość wspólnego treningu z 2-ligowcami i dyskusje o piłce od kuchni.


Do Gościna pojechali: Dawid Berg, Piotr Azikiewicz, Damian Kugiel, Hubert Otręba , Kornel Sochań, a także asystent trenera Piotra Tworka, trener Daniel Kokosiński. Zainteresowanie wizytą piłkarzy było bardzo duże, ponieważ  mieszkańcy wraz z wychowawcami gorąco kibicują drużynie biało-niebieskich. Na zakończenie miło spędzonego czasu uczniowie zaprosili piłkarzy na wspólną kolację, podczas której zadeklarowano, iż nie będą to ostatnie odwiedziny kołobrzeskich zawodników w tej placówce.

Kotwica z wizytą w mundurowym "Rataju"
Kotwica z wizytą w mundurowym "Rataju"

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama